Prázdninový FAIN 2023

Letní číslo našeho farního časopisu je tady. Můžete se inspirovat návštěvou mariánského poutního místa La Salette ve Francii. Nabízíme ohlédnutí za poutí našich farností do Brna a reportáž z návštěvy papežského nuncia ve Slavkově. Věděli jste, že má naše farnost svůj úryvek Božího slova a jak s ním můžete naložit? Modlitební okénko zase přináší inspiraci pro ranní a večerní modlitbu. Dozvíte se i termíny nejbližších akcích v létě.

Redakce FAINu by ráda nově nabídla každému zájemci zapojení se do tvorby článků pro náš farní časopis. Ať už představení nějakého poutního místa, zamyšlení na křesťanské téma nebo reportáž z proběhlých farních akcí. Budeme rádi za spolupráci. Přejeme vám příjemné léto.

Nové číslo si můžete přečíst zde.