Finanční dary

Vážení farníci a naši milí podporovatelé,

v této složité době vám chceme usnadnit způsoby, jak nám můžete finančně přispět. Váš příspěvěk můžete zaslat přímo na bankovní účet jednotlivé farnosti (obce) nebo prostřednictvím fondu PULS.

Děkujeme za vaši dosavadní pomoc a budeme se snažit vaši důvěru nikdy nezklamat.
o. Miroslav

Přímá podpora farností

Vaše finanční dary poukázané přímo na účet jednotlivé farnosti (obce) použijeme zejména na opravu církevních památek a na běžný provoz.

• Brankovice: 213550129/0300
  • Hvězdlice: 242656168/0300
  • Chvalkovice u Bučovic: 2978732329/0800
  • Nemochovice: 3227355379/0800

Fond PULS

Fond PULS je zřízen Biskupstvím brněnským, jehož posláním je vytvořit Velkou rodinu malých dárců a tím zajistit finanční prostředky, které jsou použity na mzdy kněží a služby farnostem, případně je možné prostřednictvím Fondu PULS podpořit jiný projekt, např. Noc kostelů. Příspěvkem do tohoto fondu si tak farnost zajišťuje především možnost mít vlastního kněze ve své farnosti.

Přispět do fondu může každý dle svého vlastního uvážení, a to i bez zaregistrování. Je možné přispívat pravidelně v tzv. donátorském programu, kdy si sami zvolíte výši příspěvku, nebo jednorázově, anonymně. Jako donátor, tedy registrovaný dárce obdržíte kartu donátora, kdy držitelům jsou nabízeny různé bonusy a výhody. Za donátory je pravidelně sloužena mše svatá v Brně.

Výše příspěvků do Fondu PULS činí 480 Kč za rok 2020 za každou dospělou osobu ve farnosti. Výše příspěvku pro farnost Brankovice tak činí asi 50.000 Kč. Děkujeme za každý příspěvek, kterým do Fondu PULS přispějete a tím pomůžete farnosti zajistit do budoucna ve své farnosti kněze.