Mše ve Slavkově s apoštolským nunciem 4. 6. 2023

U příležitosti 700. výročí kostela sv. Jakuba a slavkovské farnosti, navštíví tamější farnost velvyslanec Sv. otce, arcibiskup Jude Thaddeus Okolo. Všichni jsme srdečně zváni ke slavení společné Eucharistie, která bude v neděli 4. června v 10:30 hodin v zámeckém parku ve Slavkově.

V našich farnostech kvůli tomu budou všechny bohoslužby zrušeny, abychom se mohli všichni zúčastnit. Pro ty co se nemohou zúčastnit bude sloužena mše svatá v sobotu 3. června v 18:30 v Brankovicích.

Před bohoslužbou bude od 10.15 předprogram, v areálu budou lavičky k sezení ve stínu a toalety.

Bohoslužbu bude přenášet v přímém přenosu TV Noe, záznam bude možné po celý týden shlédnout v archivu TV Noe.

Přede mší bude přijetí otce nuncia na radnici, po mši sv. bude setkání s otcem nunciem na podiu, po obědě kolem 13.45 navštíví poutní místo Lutršték v Němčanech.