Setkávání mládeže slavkovského děkanátu Effatha

Zveme mládež na pravidelná setkání Effatha, která budou v různých farnostech našeho děkanátu.

14. 3. – Bliblické přátelství (fara Dražovice) zrušeno
2. 5. – Hřích a uzdravení (fara Slavkov)

6. 6.  – Duch Svatý a společenství (fara Bučovice)

Jak setkání probíhá?

Setkání začíná v 17:00 společným pohoštěním, které připraví místní společenství mládeže. Poté bude následovat katecheze a prostorem pro osobní otázky a možnost rozhovoru. Setkání zakončíme společnou modlitbou před vystavenou Nejsvětější svátostí. Plánované ukončení ve 20:00.

První tři večery bude mít slovo slovenský misionář Bohdan Novák.

Těšíme se na vás!

Budete-li se chtít zapojit do zpěvu, přípravy pohoštění, či vytvoření stránek na Facebooku slavkovského děkanátu, nebo do čehokoliv jiného, dejte vědět o. Tomáši Fránkovi na e-mail franek.tomtom@gmail.com.

Přesunout se na začátek