Kurz „Být sama sebou“ pro dívky od 12 do 18 let

I letos v brněnském Centru naděje a pomoci bude pořádán o jarních prázdninách kurz pro dospívající dívky ve věku 12 -18 let pod názvem Být sama sebou. Jedná se o týdenní kurz, probíhající vždy ve všední dny v časovém rozmezí 9:00 – 13:30, tentokrát v termínu 17.2. – 21.2. 2020. Kurz je zaměřen na získání zdravého sebevědomí dospívajících  a uvědomění si svojí jedinečnosti, kdy etické hodnoty jsou předkládány v souladu s morálním učením katolické církve. V rámci tohoto preventivního programu si dospívající dívka může za pomocí testů a her zjistit, v čem je dobrá, za co se může  pochválit a co naopak by bylo dobré na sobě změnit k lepšímu.

Těšíme se na mladé slečny, které chtějí na sobě více pracovat.

Odkazy:
Bližší informace včetně přihlášky

Mimo tohoto týdenního kurzu nabízíme i jednorázové setkání Jsem jedinečná.

Přesunout se na začátek