Diecézní charita Brno žádá o Vaší podporu

Diecézní charita Brno denně obslouží přes 3 tis. uživatelů, klientů a pacientů ve dvou krajích, mnohdy v malých obcích a na těžko dostupných samotách. Poskytování služeb je nyní obtížnější, protože není dostatek účinných ochranných prostředků, dezinfekce a materiálního vybavení.

Jaká je aktuální potřeba?
  • Roušky – 15 000 týdně
  • Dezinfekce (na ruce i na povrchy) – 500 litrů týdně
  • Respirátory – 3 500 týdně
  • Jednorázové rukavice – 16 500 týdně
  • Ochranné obleky/pláště – 2 000 týdně
  • Ochranné návleky na obuv – 2 800 týdně
  • Ochranné brýle – 650 týdně

Váš příspěvek podpoří nákup desinfekčních a hygienických prostředků, respirátorů, ochranných štítů, obleků, brýlí, materiálu na výrobu roušek. Dále nákup a rozvoz potravin lidem v nouzi a zvýšené náklady vzhledem k potřebnému rozšíření dostupnosti našich služeb.

Jak podpořit Diecézní charitu Brno?

Můžete přispět prostřednictvím zabezpečené platební brány Pays (poskytovatelem je AXIMA s.r.o.).

Další informace a možnosti podpory naleznete na webových stránkách Diecézní charity Brno.

 

Přesunout se na začátek