Aplikace Bible pro děti a Bible App

Od 20. 3. 2020 si mohou děti zdarma stáhnout do svého zařízení aplikaci Bible pro děti. Tato aplikace obsahuje asi 35 biblických příběhů, které jsou srozumitelné nejmenší. Děti tak mohou poslouchat vyprávění, příp. číst, příběh o stvoření světa, o Abrahámově víře, o Ježíši, o Pavlově víře, atd. Celá aplikace je plná obrázků a dalších ilustrací, je interaktivní, kdy ke každému příběhu je hra. Děti sbírají trofeje, diamanty a body za správné odpovědi.

Autorem aplikace je Youversion společně s OneHope.

Aplikace je dostupná pro android i iOS, více informací na odkaze:

https://blog.youversion.com/cs/

 

Pro starší je zde pak aplikace Bible App od Youversion  která je také dostupná zdarma. V aplikaci čtenáři najdou několik překladů české Bible, mohou si zde zvýrazňovat verše a psát k nim komentáře. Aplikace také zahrnuje plány čtení, a to v češtině i v jiných světových jazycích. Plány čtení obsahují krátké zamyšlení a úryvek z Bible, ke kterému se toto zamyšlení vztahuje. Pro využívání této aplikace je nutné zřídit si účet, kdy na tento se Vám ukládá veškerá aktivita a můžete se k němu dostat z jakéhokoli zařízení – notebook, mobil, tablet, apod.

Více na odkaze: https://www.bible.com/cs

Přesunout se na začátek