Týden na faře (Tynaf)

Již druhým rokem proběhl na faře v Brankovicích Tynaf. Zpravidla se koná poslední týden v srpnu od 9:00 – 15:00. Program je určený pro děti základních škol. Jde především o různé hry a soutěže, které mají duchovní podtext. Tento rok byly hry zaměřeny např. na sv. Mikuláše nebo Cyrila a Metoděje. Děti tak ve skupinách luštily hlaholici, pomáhaly zachraňovat tři dcery, kterým podle legendy pomohl sv. Mikuláš atd. Jeden den se děti děti chtěly účastnit mše svaté. Ve středu byl zorganizovaný výlet a koupaliště. Večer proběhla krátká adorace ve svíčkami osvětleném kostele, následoval táborák a noční hra. Děti mohly přespat na faře ve stanech.

Týdne na faře se účastnilo asi 10-15 dětí z našich farností. Cílem tohoto týdne je především představit dětem církev v zábavné formě.

Přesunout se na začátek