Ažnavěky – 2. videolist brněnské diecéze

Videolist AŽNAVĚKY má druhý díl – představuje diecézní dění posledních měsíců i to, co přinesou ty nadcházející

Tři Pavlové – biskup, generální vikář a vikář pro pastoraci – se loni před Vánoci rozhodli představit diecézi a vše, co se v ní děje, okem kamery. Společně vydali pilotní díl videozpravodaje AŽNAVĚKY, ve kterém shrnuli to nejdůležitější, co se v diecézi v posledních měsících událo. Videolist teď na konci května pokračuje druhým dílem. I v něm se můžete ohlédnout za stěžejními akcemi, dozvědět se o všem, čím diecéze aktuálně žije i o tom, co ji čeká. 

Kromě videozpravodaje se můžete s biskupem a jeho vikáři potkat taky v rámci nové Talk show AŽNAVĚKY NAŽIVO. Debatní formát videolistu převedlo vedení biskupství i do formy besed ve farnostech, při kterých se můžete všech přítomných Pavlů ptát na vše, co Vás napadne. Setkání už na jaře proběhla v Hodoníně a Moravských Budějovicích, další se chystají ve Znojmě (14. 6.), Třebíči (6. 9.) a v Brně (8. 11.).

Přesunout se na začátek