Vánoční FAIN 2023

V závěru adventu se na nás valí vánoční nálada ze všech směrů, snaží se uchvátit naši pozornost a my se snažíme dohnat všechny povinnosti a nachystat vše potřebné pro slavení vánočních svátků. Jako křesťané však chápeme i jiný rozměr Vánoc. Narození Ješíže Krista, který přišel, aby zachránil každého z nás. Chce nás obdarovat vším důležitým pro náš život pozemský i ten věčný.

Uprostřed těchto dní se k vám dostává nové číslo farního časopisu FAIN a nabízí vám opět inspirativní počtení. Můžete se těšit na exkurzi na poutní místo Vranov u Brna. Nebo se zamyslet se nad důvěryhodností informací, které se k nám dostávají. Najdete zde několik příběhů k zamyšlení s vánoční tématikou.

Nechybí ani informace o posledních událostech v naší farnosti a také nový přehled vánočního programu či akcí na další rok 2024

Přejeme Vám příjemné Vánoce v kruhu svých nejbližších a přítomnost narozeného Ježíše Krista ať zakoušíte po celý následující rok.

Nové číslo si můžete přečíst zde.

Přesunout se na začátek