Zahradní slavnost v Milonicích 2023

Farnost Milonice Vás srdečně zve 25. – 28. srpna na farní zahradu do Milonic, kde uskuteční už 27. ročník tradiční a oblíbené akce. Páteční program bude zahájen mší svatou, kterou bude celebrovat odcházející slavkovský děkan P. Milan Vavro, poté se můžete zaposlouchat do lidových písní a pokračovat se bude letním kinem pro mládež a dospělé. Večer zakončí noční hra pro mládež 12+. Sobotní odpoledne bude patřit zejména dětem, nebude chybět skákací hrad, táborák, ohňostroj a promítání fantasy pohádky. V neděli Vám můžeme nabídnout slavnostní mši svatou, kterou bude sloužit P. Oldřich Chocholáč z Telnice u Brna. Při besedě se můžete dozvědět o jeho působení kaplana Českého olympijského výboru. Bude následovat pohádka Šíleně smutná princezna a celou slavnost zakončí modlitba se zpěvy z Taize.

Přesunout se na začátek